تاریخ

۵ اسفند ١٣٩۷

محل برگزاری

سالن همایش های بین المللی

بلیط باقی مانده

١٢٠

سخنرانان

٣٠

درباره همایش / لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد .

ثبت نام تیزرهمایش
Alt

Alt image

اسپانسر همایش شوید /

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

حامیان همایش

حامیان

نظرات اساتید / در مورد همایش

سخنرانان همایش

همه سخنران ها

پکیج همایش

پکیج دانشجویی

هزار تومان٧٠

کیت کنفرانس
شرکت در برخی سخنرانی ها
پذیرایی نهار

پکیج کامل

هزار تومان١۵٠

کیت کنفرانس
شرکت در تمام سخنرانی ها
پذیرایی نهار
اعطای گواهینامه

ثبت نام / ثبت نام اولیه

registing

پرسش های متداول / جواب سوال خود را پیدا کنید

سلام ، وقت بخیر ، تشکر از انتخاب شما - با مشاهده کلید ثبت نام در این سایت و پر نمودن بخش های درخواستی در انتها با کلیک بر روی کلید ثبت نام این مرحله را به اتمام خواهید رسانید . جهت تکمیل مرحله ثبت نام با مراجعه به کانال تلگرام به آدرس :  t.me/iwbsch   و یا بخش پکیج آموزشی در این سایت مشخصات هر یک از دوره مورد درخواست و یا دوره کامل را مشاهده و سپس طبق موارد درخواستی مبلغ مربوطه را از طریق واریز به کارت ، شماره حساب و یا شماره شبا ، اعلام شده واریز و تصویر فیش را به تلگرام این دوره آموزشی به آدرس :  t.me/iwbsch   و یا از طریق واتس اپ با شماره  09121261155 ارسال نمایید .
هر یک از موارد سرفصل های آموزشی به قرار -/3/500/000 ریال ( سیصد و پنجاه هزارتومان )  / - جهت 2 مورد از سرفصل های آموزشی به قرار -/6/000/000 ریال ( ششصد هزارتومان )  / - کل دوره فوق ( پکیج کامل دوره ) به قرار -/9/500/000 ریال ( نهصد و پنجاه هزارتومان )  / - مدیران محترم شرکت های وارد کننده و صاحب نمایندگی برندهای ساعت می توانند در جهت ارتقاء دانش فروش و کسب سهم بازار بیشتر ، همکاران خود و یا فروشندگان حاضر در فروشگاه هایی که محصول آنان را به فروش می رسانند ، از این پیشنهاد ویژه استفاده کرده و با اسپانسر شدن و بهره مندی از تخفیف ویژه نسبت به ثبت نام آنان اقدام نمایند .
این دوره با اهتمام اتحادیه صنف ساعت تهران و حمایت قاطع اعضاء و رییس محترم هیئت مدیره در تعامل با دیگر تشکل های غیر دولتی و همکاری انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران جهت ارتقاء دانش و آگاهی همکاران فعال صنف ساعت برگزار خواهد شد . با توجه به برگزاری باشکوه و  بسیار عالی اولین نمایشگاه تخصصی ساعت ایران در بهمن ماه 1395 ، هیئت مدیره محترم صنف ساعت تهران ، با پیشنهاد برگزاری این دوره توسط مجری نمایشگاه مذکور و رضایت کامل از ایشان موافقت نموده و بر این مهم تاکید دارد که برگزاری این قبیل دوره ها با برنامه ریزی حداقل در فاصله زمانی مناسب در سال 1398 نیز با رویکرد متفاوت و تخصصی ادامه خواهد یافت .
این دوره توسط اساتید خبره با موضوع کاربردی و تخصصی در حوزه فروش ، فروشگاهی ، کسب و کار ، کسب سهم بازار ، حضور قدرتمند در فضای مجازی ، مدیریت شبکه مشتریان و تعامل برگزار می شود .
پذیرایی میان وعده  - پذیرایی ناهار  - اعطاء گواهینامه پایان دوره

دبیرخانه همایش / روابط عمومی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ

تماس با دبیرخانه همایش

آخرین مطالب / اخبار همایش

محل برگزاری

تهران – بزرگراه همت سالن همایش های بین المللی ٠٢١  – ١٢٣۴۵۶٧٨

info@site.com

اطلاعات بیشتر

تماس با ما / پیام بگذارید