تاریخ

۵ اسفند ١٣٩۷

محل برگزاری

سالن همایش های بین المللی

بلیط باقی مانده

١٢٠

سخنرانان

٣٠

درباره همایش / لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد .

ثبت نام تیزرهمایش
Alt

Alt image

اسپانسر همایش شوید /

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

حامیان همایش

حامیان

نظرات اساتید / در مورد همایش

سخنرانان همایش

همه سخنران ها

پکیج همایش

پکیج دانشجویی

هزار تومان٧٠

کیت کنفرانس
شرکت در برخی سخنرانی ها
پذیرایی نهار

£0.00خرید بلیط

پکیج استاندارد

هزار تومان١٠٠

کیت کنفرانس
شرکت در تمام سخنرانی ها
پذیرایی نهار
اعطای گواهینامه

£0.00خرید بلیط

پکیج کامل

هزار تومان١۵٠

کیت کنفرانس
شرکت در تمام سخنرانی ها
پذیرایی نهار
اعطای گواهینامه

£0.00خرید بلیط

ثبت نام / ثبت نام اولیه

registing

پرسش های متداول / جواب سوال خود را پیدا کنید

سلام ، وقت بخیر ، تشکر از انتخاب شما - با مشاهده کلید ثبت نام در این سایت و پر نمودن بخش های درخواستی در انتها با کلیک بر روی کلید ثبت نام این مرحله را به اتمام خواهید رسانید . جهت تکمیل مرحله ثبت نام با مراجعه به کانال تلگرام به آدرس :  t.me/iwbsch   و یا بخش پکیج آموزشی در این سایت مشخصات هر یک از دوره مورد درخواست و یا دوره کامل را مشاهده و سپس طبق موارد درخواستی مبلغ مربوطه را از طریق واریز به کارت ، شماره حساب و یا شماره شبا ، اعلام شده واریز و تصویر فیش را به تلگرام این دوره آموزشی به آدرس :  t.me/iwbsch   و یا از طریق واتس اپ با شماره  09121261155 ارسال نمایید .
هر یک از موارد سرفصل های آموزشی به قرار -/3/500/000 ریال ( سیصد و پنجاه هزارتومان )  / - جهت 2 مورد از سرفصل های آموزشی به قرار -/6/000/000 ریال ( ششصد هزارتومان )  / - کل دوره فوق ( پکیج کامل دوره ) به قرار -/9/500/000 ریال ( نهصد و پنجاه هزارتومان )  / - مدیران محترم شرکت های وارد کننده و صاحب نمایندگی برندهای ساعت می توانند در جهت ارتقاء دانش فروش و کسب سهم بازار بیشتر ، همکاران خود و یا فروشندگان حاضر در فروشگاه هایی که محصول آنان را به فروش می رسانند ، از این پیشنهاد ویژه استفاده کرده و با اسپانسر شدن و بهره مندی از تخفیف ویژه نسبت به ثبت نام آنان اقدام نمایند .
این دوره با اهتمام اتحادیه صنف ساعت تهران و حمایت قاطع اعضاء و رییس محترم هیئت مدیره در تعامل با دیگر تشکل های غیر دولتی و همکاری انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران جهت ارتقاء دانش و آگاهی همکاران فعال صنف ساعت برگزار خواهد شد . با توجه به برگزاری باشکوه و  بسیار عالی اولین نمایشگاه تخصصی ساعت ایران در بهمن ماه 1395 ، هیئت مدیره محترم صنف ساعت تهران ، با پیشنهاد برگزاری این دوره توسط مجری نمایشگاه مذکور و رضایت کامل از ایشان موافقت نموده و بر این مهم تاکید دارد که برگزاری این قبیل دوره ها با برنامه ریزی حداقل در فاصله زمانی مناسب در سال 1398 نیز با رویکرد متفاوت و تخصصی ادامه خواهد یافت .
این دوره توسط اساتید خبره با موضوع کاربردی و تخصصی در حوزه فروش ، فروشگاهی ، کسب و کار ، کسب سهم بازار ، حضور قدرتمند در فضای مجازی ، مدیریت شبکه مشتریان و تعامل برگزار می شود .
پذیرایی میان وعده  - پذیرایی ناهار  - اعطاء گواهینامه پایان دوره

دبیرخانه همایش / روابط عمومی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ

تماس با دبیرخانه همایش

آخرین مطالب / اخبار همایش

محل برگزاری

تهران – بزرگراه همت سالن همایش های بین المللی ٠٢١  – ١٢٣۴۵۶٧٨

info@site.com

اطلاعات بیشتر

تماس با ما / پیام بگذارید